Nová technika strihania vlasov sa postupne stáva populárnou. Je však veľmi nezvyčajná a aj nebezpečná, pretože si vyžaduje prítomnosť ohňa. Barberi svojim klientom zapaľujú vlasy a to doslova. Tento nový spôsob strihania vlasov sa rozmohol v Indii, Pakistane a tiež v Anglicku.

A ako to celé prebieha je znázornené aj na videách, ktoré vám priložíme nižšie. Postup je v krátkosti taký, že barber nastrieka na vlasy nejaké chemikálie a následne ich podpáli. Tneto chlapík, ktorý vystupuje pod menom @barbersking si získal fanúšikov, ale aj odporcov, ktorým sa takýto postup teda rozhodne nepozdáva. Mnohí sa začali pýtať barbera aj to, aký zmysel spočíva v tejto nezvyčajnej technike podpaľovania vlasov.

Nuž, túto otázku by vedel zodpovedať len samotný barber. Nižšie si už pozrite videá:

@barbersking

Fıre man goshtrıder

♬ Ратата – Konfuz

@barbersking

Alev severmisin

♬ Bundles – BILLIE EILISH

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.