Zoznámte sa s Bruceom Willisom. Nie tým drsným akčným hrdinom, ktorého vídate na veľkej obrazovke, ale kocúrom. Je to kocúr, ktorý začal svoj príbeh ako „najsmutnejší kocúr na svete“. V očiach sa mu zapísali boje s túlavými mačkami a trvalo roky, kým konečne našiel milujúceho majiteľa – Sandru. Tá však tiež musela prejsť niekoľkými prekážkami, aby si ho mohla priniesť domov.

Šesťročný kocúr mal vážne zdravotné problémy: jazvy, poranené oko, rozštiepené zuby, mačací vírus a tiež niekoľko infekcií. Napriek drsnému vzhľadu a nepriazni osudu bol tým najsladším a najláskavejším chlapcom v okolí, ale nemohol si nájsť rodinu, ktorá by bola ochotná sa o neho postarať. Jeho cesta k šťastiu začala tak, že si Sandra všimla príspevok od Animal Humane Society v Minnesote, kde písali o Bruceovi. Spočiatku si tohto chlpatého priateľa nemohla vziať domov, zvlášť keď vo svojom prenájme nemala povolené domáce zvieratá. Nemohla ho však len tak opustiť a pravidelne ho navštevovala v útulku v nádeji, že kocúr si raz nájde svoj nový domov. Nedialo sa tak, a preto sa rozhodla konať sama. Po mesiaci dokázala presvedčiť správcu bytov, že si Bruce zaslúži nový domov.

Bruce mal kedysi neuveriteľne nešťastný výraz, čo môžete vidieť aj na fotografiách.V skutočnom živote vyzeral ešte smutnejšie a ja som musela odísť už po pár minútach, pretože to bolo také srdcervúce sa na neho pozerať. Z nejakého dôvodu som sa však k nemu neustále vracala. Je FIV pozitívny, čo nie je veľký problém, ale keďže bol v útulku s mnohými ďalšími domácimi zvieratami, tak dostal infekciu horných dýchacích ciest. Istú dobu bol veľmi chorý a ja som len dúfala, že si ho niekto adoptuje,“ povedala Sandra. Napokon mu poskytla ten najšťastnejší domov ona sama. „Z najsmutnejšieho kocúra sa stal ten najšťastnejší, akého som kedy videla, a to len za pár hodín. Celú noc bol pri mne a nepohol sa odomňa ani na krok,“ dodala šťastná majiteľka.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.