Keď atlantský útulok zachvátil požiar zdalo sa, že zvieratká tam uhynú. Našťastie sa v tej pravej chvíli zjavil záchranca, ktorý túto skazu odvrátil. Išlo o bezdomovca menom Keith Walker, ktorý povedal: „Boh ma tam doviedol, aby som zachránil všetky tie zvieratá“. Z muža sa stal hrdina, ktorému sa podarilo zachrániť všetkých obyvateľov útulku.

Požiar si chlapík všimol potom, čo si prišiel prevziať svojho pitbula, ktorému majiteľka útulku dovoľuje zostať u nich každú noc. Aj napriek tomu, že pohľad na horiacu budovu ho desil, tak neváhal a zvieratká odtiaľ rýchlo zachránil. „Bol som pekelne nervózny, nebudem klamať. Bal som sa vstúpiť do horiacej budovy plnej dymu. Avšak, bez môjho psa by som nebol ani ja, je to môj najlepší priateľ. Skrátka som musel zachrániť všetky nevinné tvory,“ povedal chlapík.

Napokon sa mu podarilo zachrániť každé jedno zviera. Celkovo tam prebývalo 10 mačiek a 6 psov. „Neviem ako sa mu dostatočne poďakovať za záchranu mojich psov a mačiek. Nechápem ako ich dokázal všetkých zachrániť. Je to môj hrdina,“ povedala majiteľka útulku. Hasiči neskôr uviedli, že išlo o elektrickú chybu a útulok veľmi rýchlo zhorel. Našťastie majú pripravené pre zvieratá náhradné priestory.

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.