Bezdomovec sa rozhodol umývať okná za jeden dolár, aby si mohol kúpiť okuliare, ktoré potreboval. Za deň sa mu podarilo zarobiť 11 dolárov a zdalo sa, že je so zárobkom spokojný, no to ešte nevedel čo príde. Istý muž podišiel k nemu a podal mu 500 dolárov. Toto gesto dojalo bezdomovca k slzám.

Okuliare, ktoré potreboval k tomu, aby dobre videl, stali vo Walmarte 150 dolárov, čo znamená, že štedrý dar mu zabezpečí ešte nejaké peniaze navyše. Na videu, ktoré bolo zverejnené na TikToku vidieť, ako k nemu neznámy darca podišiel, aby sa s ním porozprával. Následne mu peniaze dal, podišiel k nemu a bezdomovec ho objal. Sľúbil, že si okuliare hneď na druhý deň zaobstará.

Ľudia na video hneď reagovali a jeden komentujúci napísal: „Dali ste mu viac ako len okuliare, dali ste mu nádej“. Iný človek zas dodal: „To by mali robiť bohatí ľudia a keď raz bohatý budem, určite budem pomáhať“. Je to jeden z tých krásnych príkladov ľudskej dobrosrdečnosti, ktorá je aj v dnešnom svete stále viditeľná.

Zdroj

Foto: Tiktok

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.