Lietadlo spoločnosti Boeing 737 absolvovalo cestu dlhú 4 000 kilometrov s jediným cestujúcim na jeho palube, pričom išlo o spiatočnú cestu na trase Izrael – Maroko. Izraelská národná letecká spoločnosť EI AI potvrdila tento let z letiska v Tel Avive do mesta Casablanca.

Foto od Wikimedia

Toto lietadlo má kapacitu až 160 ľudí, no v tomto prípade si ho užil jediný človek a išlo o izraelského podnikateľa. Lietadlo teda letelo z Tel Avivu do najväčšieho mesta v Maroku len preto, aby tam vyzdvihlo izraelského podnikateľa žijúceho v Maroku a odviezlo ho do Tel Avivu na lekárske ošetrenie.

Tento cestujúci si túto cestu údajne hradil sám. Nebol tam však tak celkom sám. Spoločnosť Madassis Medical Flights totiž potvrdila, že do lietadla priviedla tím intenzívnej starostlivosti a moderné lekárske vybavenie, aby bola cestujúcemu počas letu poskytnutá maximálna starostlivosť.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.