Je síce jasné, že vzťah medzi psom a majiteľom je zväčša veľmi dobrý a majitelia sú ochotní pre svojich štvornohých miláčikov urobiť čokoľvek, no tentoraz to zašlo príliš ďaleko, alebo nie? Predstavte si, že máte psa, veľa peňazí a po smrti svoj majetok prepíšete na neho. A to sa naozaj stalo.

Border kólia Lulu robila spoločnosť 84-ročnej Bill v Naschville. Bill bola úspešná žena, ktorá sa venovala podnikaniu, vďaka ktorému zarobila milióny. Keďže nebola vydatá, tak fenku zahrnula do svojej poslednej vôle, a tak zdedila milióny, preto by o ňu malo byť postarané. Keď Bill zomrela, Lulu si vzala do svojej opatery Marthu, ktorá povedala, že je to dobrá fenka.

Bill vo svojej poslednej vôli napísala: „5 000 000 dolárov bude prevedených pre moju border kóliu. Tieto peniaze zabezpečia, aby bolo o Lulu dobre postarané. Psík zostane u Marthy“. Bill má však obrovské majetky, ale aj veľa peňazí počas života investovala. Jej dom je momentálne predmetom dedičstva. Martha je z toho prekvapená a nie je si istá ako dokáže minúť päť miliónov dolárov iba pre psíka, no zobrala to s úsmevom.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.