Brazílska influencerka Lais Crisostomo Aguiar a jej snúbenca kamarát Peterson de Souza Fontes sú obvinení z medzinárodného obchodu s drogami. Polícia im zabránila v nástupe do lietadla po tom, čo röntgenová kontrola odhalila 461 gramov kokaínu naplneného v kapsulách, ktoré boli uložené vo fľaškách s doplnkami stravy. 

Zdroj: Youtube

Dvojicu zatkli 5. augusta na letisku v Sao Paulo, odkiaľ mali namierené do Dubaja. Odvtedy ich držia v preventívnej väzbe. Aguiar žiadala o prepustenie, ale ako uvádza denník Daily Mail, sudca Valdeci dos Santos odmietol túto žiadosť. Influencerka vraj nevedela o obsahu kufra, ale podľa Santosa je toto tvrdenie nedôveryhodné, pretože kokaín mala medzi svojimi osobnými vecami. 

Fontes na súde priznal, že kokaín je jeho a tvrdil, že rovnako ako on, sú užívateľmi aj Aguiar a jej snúbenec Henrique Catoriello. Influecerka však uviedla, že toto tvrdenie nie je pravdivé. 

Zdroj: Youtube

Akému trestu bude influencerka Aguiar vystavená v prípade dokázania viny, zatiaľ nie je známe. 

ZDROJ

 

 

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.