Brit ani v najhoršom sne nečakal, že sa mu počas pobytu na krásnom Bali stane to, čo sa mu stalo. Prežil takmer týždeň sám v divočine, so zlomenou nohou a inými menej vážnymi zraneniami. Jeho príbeh so šťastným koncom by sa mohol pokojne aj sfilmovať.

Foto od youtube

Všetko sa to stalo v izolovanej časti ostrova a nebyť niekoľkých náhod, tak tento muž mohol byť už dávno mŕtvy. 29-ročný Jacob Roberts mal obrovské šťastie a nie jedno. Tvrdil, že do studne hlbokej 4 metre spadol po tom, čo ho prenasledoval pes a on sa mu snažil ujsť. Nachádzal sa v odľahlej časti dediny Pecatu a pád do tejto hlbokej studne prežil aj vďaka tomu, že „v tom čase tam bolo málo vody, inak by sa utopil“, tvrdia tamojšie úrady.

Jacob tam ležal 6 dni bez akejkoľvek pomoci a jeho volanie o pomoc len náhodne začul miestny chovateľ dobytka, ktorý v danej časti hľadal krmivo pre svoje zvieratá. Ide o odľahlé miesto, a preto niet divu, že ho takú dlhú dobu nik nepočul. „Vyzeral byť schudnutý a bol zranený, mal aj zlomenú nohu,“ povedal riaditeľ polície, ktorá prípad riešila. Muža záchranári vyzdvihli nosidlami a ihneď previezli do nemocnice. Úrady si však ešte nie sú isté či je Jacob len turistom, alebo je obyvateľom Bali.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.