Britská umelkyňa Connie Adams z Norfolku je sochárka, ktorá k svojej tvorbe využíva pozinkované kovové drôty. Jej dokonalé sochy zvierat vyzerajú úžasné a sú naozaj veľmi detailné. Zaujímavé je aj to ako sa k sochárstvu dostala. „Úprimne, hľadala som spôsob ako zarobiť čo najviac peňazí, aby som sa rýchlo vysťahovala z domu do vlastného domova. Keď som videla diela drotárskych umelcov, povedala som si, že to skúsim. Navyše, bola som veľmi rada, že túto činnosť môžem spojiť s mojou láskou k zvieratám,“ povedala Connie.

Ako vyzerajú jej diela sa už dozviete prostredníctvom nasledujúcich fotografií.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.