Tak tomuto sa povie hotový raj na zemi! Doteraz bol rok 2020 pre cestovateľských nadšencov tým najhorším rokom, na tom sa zrejme zhodneme. Ale mnohí z nás určite majú vysoké očakávania od toho ďalšieho roku, teda 2021. Dúfajme, že budúci rok sa už opäť bude dať cestovať kdekoľvek po svete a preskúmať neznáme miesta. A ak ste už nad niečim rozmýšľali, tak aj my vám dáme jeden návrh – Sky Lagoon na Islande.

Sky Lagoon sa nachádza v prístave Kársnes v meste Kópavogur, v tesnej blízkosti hlavného mesta Reykjavík. Otvorí sa už budúci rok na jar a pôjde nový a jedinečný prímorský geotermálny ústup. Nová lagúna umožní hosťom spojiť sa mysľou, telom a duchom prostredníctvom sálavých síl geotermálnych vôd, pričom budú mať pôsobivý výhľad na oceán. Znie to fascinujúco, však? No bude tam toho ešte viac. Návštevníci si tam totiž nájdu jedinečný bar, ktorý navštívia iba tak, že tam jednoducho doplávajú. fungovať bude aj reštaurácia.

Táto lagúna je situovaná na krásnom mieste, keďže bude odtiaľ nádherný výhľad na Atlantický oceán. Ak vám výhľad na oceán nestačí, tak západy a východy slnka, polárne žiary či hviezdy vám dozaista zabezpečia magický zážitok. Island je navyše jedinečná krajina a vidieť ju sa naozaj oplatí. Ak sa tam teda budúci rok na jar vyberiete, skúste navštíviť aj toto miesto.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.