Pre každého človeka je definícia domu snov iná. Zatiaľ čo niektorí majú radi skôr tradičné domy, iní hľadajú nové a inovatívne spôsoby, ako si vybudovať dokonalý domov podľa seba. Aj keď stavba domu z prepravných kontajnerov nie je úplne nová, tak je prekvapivé aké vydarené domy z toho môžu vzniknúť. Dnes vám ukážeme nádherný príklad domova postaveného medzi zelenou scenériou v oblasti Waikato na Novom Zélande.

Pozemok má rozlohu 6 221 metrov štvorcových a nachádza sa na ňom dom z prepravných kontajnerov. Hlavná budova (k rezidencii patrí aj malá chatka a garáž) bola postavená pomocou 12 prepravných kontajnerov. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o to, koľko by projekt mohol stáť, spoločnosť Refresh Renovations píše, že samotný prepravný kontajner stojí od 3 000 do 10 000 dolárov. Tento konkrétny dom obsahuje aj šesť spální, tri toalety a tri kúpeľne. A čo viac, na záhrade má bazén. Trúfame si napísať, že sa zamilujete nielen do jeho exteriéru, ale aj interiéru.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.