Adopcia viac ako 70 maloletých detí z detských domovov zabezpečila Nikolajovi Stremskému povesť najväčšej ruskej rodiny. Okrem toho bol známy aj ako kňaz v kláštore Najsvätejšej Trojice na Urale, juhozápade Ruska.

Stremsky dostal za svoju prácu dokonca aj Rád rodičovskej slávy, čo je známe ruské ocenenie. V roku 2019 bol zatknutý a vyšetrovaný za trestné činy voči siedmim maloletým. Bývalý ruský kňaz však obvinenia poprel a označil ich za ohováranie. Nakoniec bol odsúdený za znásilnenie niekoľkých detí, ako aj za iné násilné činy vo svojej farnosti. 

Zdroj: Youtube

V piatok súd v Saraktaši rozhodol. Stremského odsúdili na 21 rokov väzenia. Súd mu okrem toho zakázal aj prácu s deťmi na 20 rokov a odobral mu národnú česť rodičov. 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.