Zákazník dostal od čašníka v reštaurácii nepríjemné prekvapenie po tom, ako si vypýtal účet. Zamestnanec mu totiž naúčtoval niečo, čo je skutočne bizarné. Pokutoval ho totiž za to, že sa počas návštevy reštaurácie dotkol ich guličiek.

Čašník sa rozhodol, že mu za tento čin naúčtuje 10€ a na účet mu napísal, že to je za obťažovanie, resp. za to, že bol nepríjemný. Neskôr sa však ukázalo, že ide len o vtip. Majiteľka podniku Anka Paduriano povedala, že je to niečo, čo robia so zákazníkmi pravidelne. Reštaurácia Taberna Equzki v Bermeo má tak trochu zvláštny zmysel pre humor, no je o to originálnejšia. Muž, ktorému bol tento bloček vydaný, je v skutočnosti priateľ majiteľky. „Sme trochu zlomyseľní, no radi si takto uťahujeme.“ Fotografia bločku sa následné objavila všade po internete a zožala úspech.

„Bol rád, že platí 10 €. Veľa sme sa na tomto incidente smiali,“ povedala s úsmevom majiteľka. Táto kuriózna situácia sa odohrala v Španielsku a vďaka nej si teraz získali ďalších zákazníkov. Aj takáto reklama je veľmi efektívna a dokáže prilákať ľudí, najmä tých, ktorí majú radi humor. Tak, ak ste alebo sa chystáte na Pyrenejský polostrov, môžete si zájsť aj do tohto podniku.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.