Žena menom Paula Froelich cestuje po svete už od 90. rokov minulého storočia. Prvú veľkú sólo cestu absolvovala po vysokej škole. Cestovateľka si vtedy vyrazila na šesť mesiacov a prešla Indiu, Nepál a Thajsko. A odvtedy s tým neprestala. Cestovanie si dokonale zamilovala. „Jednoducho som si zbalila všetky potrebné veci a vydala som sa na cesty.“ Počas všetkých tých absolvovaných výletov si uvedomila dôležitú vec. A tou je, že existujú určité veci, bez ktorých by sa nevedela zaobísť. Možno to poznáte aj vy, ste v cudzom svete a vôbec to nie je také jednoduché, ako doma – potrebujete sa o niečo „oprieť“. Existujú určité veci, bez ktorých by ste sa nezaobišli. Avšak, je to individuálna záležitosť a každý považuje za dôležité niečo iné.

traveling fotografia
Photo by freephotocc

Podľa tejto ženy je kľúčom k skvelému a úspešnému cestovaniu najmä skvelý spánok. Cestovateľa si na dobrom spánku či už v lietadle, alebo v hoteli, veľmi potrpí. Aj preto má veľmi veľa výrobkov, ktoré jej ku kvalitnému spánku pomáhajú. A zdá sa, že aj dosť dobre fungujú. „Verte mi, zaplatila som za všetky tieto produkty a zistila som, že sú najlepšie.“ Bez nich si jednoducho svoje výlety nevie predstaviť.

„Tieto produkty zmenili spôsob, akým cestujem.“

A ak vás zaujíma o čo ide, máme tu pre vás zoznam. Možno aj vy bojujete s nekvalitným spánkom na cestách a zakladáte si na ňom rovnako, ako ona. Jej sa tieto kroky osvedčili a možno by mohli inšpirovať aj vás.

Bez týchto vecí si táto scestovaná žena jednoducho nevie predstaviť žiadnu z jej ciest:

1. Kvalitná maska na zakrytie oči pri spánku

2. Štuplíky do uší

3. Pomada

4. Vankúš určený pre krk, čiže pre pohodlie

5. Šatka

6. Spoľahlivá prenosná nabíjačka

7. Spacie pomôcky (napr. vhodné vitamíny)

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.