Prečo platiť v zahraničí drahé ubytovanie, keď môžete mať vlastným hotel za takmer takú istú cenu? Nie je to vymyslený žart, ale ide o realitu. Historický hotel Bethungra Shirley v blízkosti mesta Cootamundra v štáte New South Wales – Austrália, vlastnia majitelia, ktorí si povedali, že svoj majetok darujú najlepšiemu uchádzačovi s tou najlepšou víziou pre budúcnosť daného hotela. Všetko, čo zaplatíte je len jeden poplatok, ktorý sa spája s podaním žiadosti vo výške $100.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156153931454401&set=a.10150110205089401&type=3&theater

Robyn a Allan Cox, aktuálni majitelia hotela, pôvodne kúpili budovu za 470 000 dolárov v roku 2014 a teraz sa rozhodli odtiaľ odísť. Dúfajú, že budova bude slúžiť komunite a bude plne otvorená zaujímavým nápadom žiadateľov. Hotel ponúka všetko, čo by mal. Je to skvelé miesto pre oslavy, svadby, takisto tam nájdete reštauráciu či kaviareň. A mnoho iného.

Na Facebookovej stránke môžu potenciálni žiadatelia nájsť aj interiérové fotografie izieb a spoločné miestnosti, ako aj zábery exteriérových priestorov a záhrad. „Dostávame veľa myšlienok typu „pohostinného“ priemyslu, pretože budova je určená práve pre takýto priemysel. Keďže nemáte nebudete mať takmer žiadne výdavky, svoje sny môžete naplno prejaviť,“ povedal Robyn Cox.

https://www.facebook.com/bethungrahotel/photos/a.1495191234075307/2190626554531768/?type=3&theater

Podľa spoločnosti Lonely Planet potrebujú Coxes 20 000 žiadateľov, aby pokryli svoje vlastné náklady, no nemajú žiadne obavy a sú si istí, že svoj cieľ dosiahnú. Ak však počet prekročí stanovenú hranicu, majú v úmysle navštíviť miestnu nemocnicu alebo obecnú radu, aby zvyšné finančné prostriedky darovali práve im. Môžete aj vy poslať svoj návrh a možno práve ten váš vyberú a vy sa stanete majiteľmi tejto nehnuteľnosti len za 100 dolárov!

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.