Rezort určený pre slony s názvom Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort v severnom Thajsku dáva pojmu “blízko k prírode” úplne nový význam. Tento úžasný rezort získava veľké a veľmi pozitívne ohlasy, a to vďaka svojim priehľadným luxusným bublinovým apartmánom s názvom Jungle Bubbles.

Lokalita je veľmi atraktívna, pretože hostia sa budú každé ráno budiť s pohľadom na krásnu prírodu a hlavne slony prechádzajúce sa okolo. Tieto unikátne bubliny o veľkosti 22 metrov štvorcových boli navrhnuté spoločnosťou Eye in the Sky a skonštruované z high-tech polyesterovej tkaniny, aby sa zabezpečila ich integrita v priebehu času. Bubliny sú klimatizované, aby sa maximalizovalo pohodlie a nájdete tam veľkú spálňu s manželskou posteľou a obývací priestor s posedením. Nemusíte sa však báť ani toho, že by ste museli chodiť do kúpeľne uprostred noci a náhodou naraziť na slona, ​​pretože tam nájdete aj kompletnú kúpeľňu.

V skutočnosti hostia ani nemusia opustiť priehľadnú kupolu, ak nechcú, personál im totiž prinesie jedálenský kôš až k dverám. Návštevníci sa však môžu o svojich zvieracích susedoch dozvedieť ešte viac, a to napr. počas jednej z prehliadok. Prehliadku vedie buď veterinár alebo biológ, ktorí vám radi vysvetlia napríklad to, ako tieto inteligentné bytosti myslia a ako sa správajú. Hostia môžu pozorovať sociálnu interakciu slonov priamo v ich rodnom prostredí. Zábava z riečneho kúpeľa alebo z ich bahnitej hry dokazuje, aké drzé dokážu byť tieto elegantné zvieratá. Ak sa v Thajsku nachádzate alebo plánujete tam zavítať, tak môžete zvážiť rezerváciu pobytu v tomto stredisku a stráviť noc v bublinovom apartmáne za 585 $/noc pre dve osoby.

View this post on Instagram

An audience with #Asian #elephants from inside #ChiangRai’s #JungleBubbles. Checking in at #Anantara #GoldenTriangle #ElephantCamp’s bubble tent. 🗞➡️ https://www.wtravelmagazine.com/an-audience-with-asian-elephants-from-inside-chiang-rais-jungle-bubbles/ . . . #travel #luxurytravel #travelmood #luxuryguide #travelinspirations #beautifulplace #travelguide #placetovisit #wonderlust #TravelDiary #TravelLife #Travelgram #bucketlist #traveltip #travelogue #magazine #worldtravel #worldtravelmagazine Anantara Hotels Resorts & Spas . 🔽🔸 Download the #WorldTravelMagazine App today: Apple Appstore ➡️ https://apps.apple.com/us/app/world-travel-magazine/id1273665357 Google Play ➡️ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.worldtravel . Follow us on our social media pages! . 📌 Follow 👉 Instagram @WorldTravelMagazine https://www.instagram.com/worldtravelmagazine/ 📌 Follow 👉 Facebook @WTravelMagazine https://www.facebook.com/WTravelMagazine/ 📌 Follow 👉 Twitter @WTravelMagazine https://twitter.com/WTravelMagazine 🔸🔼

A post shared by World Travel Magazine (@worldtravelmagazine) on

 

Zdroj

, Chceli by ste stráviť noc v takejto bubline a obklopení nádhernou prírodou i slonmi? V Thajsku môžete
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.