Chceli by ste zažiť naozajstné dobrodružstvo, na ktoré nezabudnete do konca života? Jeden tip vám dnes ponúkneme. Ak sa nebojíte, ste dobrodružná povaha a milujete adrenalín, tak tento jedinečný výlet je práve pre vás!

Foto od youtube

Nuž a ide o to, že budete žiť ako taký skutočný leví kráľ. GG Conservation v Harrismith – Južná Afrika vám ponúka možnosť stráviť nejaký ten čas v chate, okolo ktorej sa pohybujú levy. A nejde o jedného či dvoch, žije ich tam až 77! Túto chatu s dvomi spálňami si môžete prenajať za 82 britských libier za noc. Suzanne Scottová, riaditeľka ochrany prírody sa vyjadrila, že prenájom je úplne bezpečný vďaka elektrickým plotom v okolí budovy.

Foto od youtube

Môžete si grilovať na vonkajšej terase a pritom pozorovať tieto mohutné a obdivuhodné zvieratá. Istý nadšenec prírody sa k tomu vyjadril takto: „Ste naozaj blízko a keď sa postavíte ku plotu, tak budete menej ako jeden meter od leva. Budete mať pocit, akoby ste boli súčasťou tejto divočiny.“

Avšak, pri tejto atrakcií nezabudli ani na levov. Elektrické ploty navrhli tak, aby ani tieto zvieratá neohrozili na živote. Plot ich udržuje v dostatočnej vzdialenosti a v bezpečí sú nielen hostia, ale aj levy.

Foto od youtube

Táto rezervácia je tiež domovom aj pre divoké antilopy, zebry, pštrosy, impaly a iné voľne žijúce zvery. Okrem spomínaných spálni nájdete v dome vnútorný krb, plne vybavenú kuchyňu, vlastnú kúpeľňu, gril a budete mať aj prístup na internet. Táto rezervácia je nezisková organizácia a všetky zarobené prostriedky súvisiace s rezerváciou ubytovania daruje charite.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.