zuckerberg fotografia
Foto od Crunchies2009

Mysleli ste si, že je Mark Zuckerberg vysoký? Podľa profilu z NewYorkeru je údajne vysoký iba okolo 175 cm, avšak vďaka tomu, že stojí s vypnutým hrudníkom a narovnaným chrbtom vyzerá byť vyšší,“ vraví spisovateľka Graham Starr, ktorá si taktiež myslí že sa Zuckerberg zdá byť vysoký hlavne aj preto, lebo sa o to snaží na fotografiách, kde sa vyskytuje.

Zuckerberg nenosí tenisky s vyvýšenou pätou, ani žiadne topánky s hrubou podrážkou ako sú napríklad Timberlands. Ale na fotografiách jeho projektu “I’m not running for president” častokrát stojí príliš blízko kamery, aby vyzeral, že je vyšší ako ostatní. Pri bližšom pozorovaní je vidieť ako si jeho nohy omnoho bližšie ako nohy jeho spoločníkov. Buď má zakladateľ Facebooku gigantické nohy, alebo je len nespokojný so svojou výškou .

Čo mu ale treba uznať je, že vyzerať vyššie ako ostatní v skupinových alebo párových fotografiách skutočne nie je jednoduché. Možno si myslíte, že by mu tak na výške záležať nemalo, ale pán Mark musí mať svoj image a autoritu. 58% ľudí skupiny Fortune 500 CEOs sú vyšší ako 180 cm a jej posledný prezident, ktorý by bol nižší ako Mark bol William McKinley. Zuckerberg vytvára dojem omnoho vyššieho človeka, dokonca aj v porovnaní s Billom Gatesom, ktorý je vyšší ako on.

ZDROJ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.