Po domčeku na strome stále túžilo a určite aj túži nejedno dieťa. Tento priestor sa stále považoval za akési útočisko pre vaše ratolesti. No doba sa zmenila a takéto nezvyčajné priestory vyhľadávajú čoraz viac aj dospelí. Netreba sa však čudovať, chvíle strávené v jedinečnom domčeku na strome sú niečo, na čo nikdy nezabudnete. Výhoda tejto ponuky? Nemusíte cestovať do zahraničia, pretože takýto domček sa nachádza aj v Trenčianskych Tepliciach.

Žijeme uponáhľaný život a jedným z tých najlepších dobíjačov energie je dozaista les a krásna príroda. Domček sa nachádza v krásnom čistom lesíku, ktorý je pokojný a pre nezabudnuteľnú noc dokonale pripravený. A čo viac, ráno si užijete skvelé raňajky na terase. Zobúdzať sa s vami budú aj vtáky, ktoré sa pripomenú príjemným spevom.

Čo môžete v domčeku čakať:

– Treehouse je zariadený naozaj vkusne a zároveň útulne.

– K dispozícii je jedna manželská a jedna poschodová posteľ, stôl so stoličkami a menšia lavica.

– Nábytok je vyrobený z miestneho dreva a jedna sa o naozaj kvalitné spracovanie, keďže je to masív.

– Súčasťou domčeku je nádherná priestranná terasa, z ktorej je vstup k samostatnému sociálnemu zariadeniu.

– Nečakajte tam elektrinu ani tečúcu vodu, no osvetlenie a základná hygiena bude vďaka pripravenému vybaveniu úplnou hračkou a vy si naplno vychutnáte pobyt v korunách stromov.

Kapacita: 4 osoby
Rozloha: 33 metrov štvorcových
Výška: 3,5 – 5 metrov nad zemou
Raňajky: doručia vám ich v raňajkovom koši

Záujem o túto atrakciu je naozaj veľký, keďže domček je vybookovaný na celé leto a najbližší voľný termín je až v novembri. Ani v zime však núdzu o návštevníkov nemajú, stačí si pozrieť ich Instagram.

Čo sa týka ceny, tak tú si môžete pozrieť nižšie:

, Chcete stráviť romantické chvíle v krásnom domčeku na strome? V tomto prípade ani nemusíte cestovať do zahraničia

Zdroj: Treehouse.sk

, Chcete stráviť romantické chvíle v krásnom domčeku na strome? V tomto prípade ani nemusíte cestovať do zahraničia
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.