Čoraz viac ľudí ide proti prúdu. Ružová už dávno nie je pre určená iba dievčatám a modrá pre chlapcov. Medzi takýchto „rebelov“ idúcim proti prúdu patrí aj 26-ročný Connor Keaney, ktorý pochádza z mesta King Norton v Spojenom kráľovstve. Chlapík nemá problém obliecť si sukne či šaty. Odvážny štýl Connora budí veľkú pozornosť.

Miluje módu od svojich tínedžerských čias a vždy sa obliekal inak

Keď ľudia ako Harry Styles začali nosiť sukne a šaty, Connor cítil, že je to akési znamenie. V ten istý deň išiel, obliekol si sukňu a cítil sa v nej úžasne. „Vedel som, že je to pre mňa. Cítil som sa sebaisto a bolo mi jedno čo si o mne ľudia myslia,“ povedal chlapík. Všetky druhy oblečenia nosí už dva roky. Connorovými najobľúbenejším oblečením sú obtiahnuté šaty, oblečenie v štýle vintage, blejzre či tenisové sukne. 

Connor čerpá inšpiráciu od ľudí okolo seba

Tvrdí, že ho inšpirujú ľudia okolo neho, presnejšie ktokoľvek kreatívny, odvážny a sebavedomý. Nebojí sa toho, čo si o ňom ľudia myslia a negatívne komentáre ho dokážu nijakým spôsobom znechutiť. Taktiež priznáva, že jeho najväčšou inšpiráciou je jeho matka. „Je to tá najláskavejšia a najlepšia mama. Je veľmi silná a za každých okolností stojí pri mne, bez ohľadu na to, čo si oblečiem,“ povedal chlapík.

Verí, že je potrebné zbaviť sa rodových označení, najmä pokiaľ ide o oblečenie

Connor si dokonca myslí, že v blízkej budúcnosti už nebude oblečenie prísne určené pre pohlavia. „Už teraz vidím veľa unisex oblečenia, čo je podľa mňa krok správnym smerom. Dodáva, že oblečenie je len materiál a je absolútne normálne, ak si človek oblečie čo chce, bez ohľadu na pohlavie.

Snaží sa byť šetrný k životnému prostrediu a všetkým radi, aby išli svojou vlastnou cestou bez ohľadu na internet či Instagram. „Buďte sami sebou a verte, že sa v živote dostanete oveľa ďalej a budete tiež omnoho viac milovaní,“ dodal na záver odvážny chlapík.

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.