Pred pár mesiacmi využil David Pendragon Facebook na to, aby povedal ľuďom, ako niektorí chlapci v škole šikanujú jeho bratranca, a to len kvôli obedu. „Moja sesternica Emily má 10-ročného syna Rykera. Ryker miluje mačky a bol veľmi nadšený z toho, keď dostal svoj nový box na obed s touto tématikou. No kvôli tomuto obyčajnému boxu ho týrali jeho spolužiaci. Dokonca chcel prestať brávať si do školy obed, “ napísal David na svojom Facebooku.

A David sa jedného dňa rozhodol, že si kúpi taký istý box a doniesť ho do práce. Chcel tým vyjadriť podporu svojmu bratrancovi. A ihneď to zafungovalo! Akonáhle to ľudia na internete videli, rozhodli sa, že takou istou formou podporia spomínaného chlapca. Cudzinci začali kupovať tie isté alebo podobné boxy a začali pridávať fotografie na Davidov Facebook.

Tento chlapec, Meet Ryker bol šikanovaný iba kvôli jeho farebnému boxu:

Photo by boredpanda

A toto je jeho bratranec, ktorý našiel skvelý spôsob, ako ho podporiť:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Ďalší ľudia, ktorí sa pripojil k tomuto nápadu:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.