Inšpiratívne a pozitívne ľudské príbehy sa vám snažíme na ZaujimavySvet.sk dodávať,  čo najviac.  A sme veľmi radi, že aj dnes vám môžeme jeden podsunúť.  Tento príbeh sa stal v meste Ohio (USA).

 

Jeff Louis je poslíček, ktorý sa po svojej drogovej závislosti a páde na dno rozhodol začať úplne odznova .

Jedného dňa mal doniesť pizzu do kostola Life Point – to však ešte netušil aká nádherná vec sa mu prihodí.

Louis

 

Ken Wright je meno pastora v danom kostole,  práve on prišiel s nápadom nechať bojujúcemu poslíčkovi ušľachtilé sprepitné vo výške 100 dolárov.  “ Áno chceli sme ako kostol urobiť niečo pekné, veď idú Vianoce “ povedal pre portál WKYC.com pastor.

 Avšak sám netušil, že ľudia vedia byť natoľko štedrí

2

 

Pastor požiadal 22 ročného mladíka aby doniesol pizzu hore pred oltár .  Keď tam celý nesvoj vystúpil, začali sa k nemu zbiehať ľudia a každý mu nechal dýško podľa vlastného uváženia .

Louis dostal neuveriteľných 700 dolárov za jednu donášku pizze.

1

Ako hovori Louis vo videu, nie je to o peniazoch ale o dôvere, ktorú mu ľudia prejavili . Ľudia, ktorí ho vôbec nepoznali.

 

zdroje: aplus.com wkyc.com

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.