Disney postavičky milujú nielen deti, ale aj dospelí ľudia. A Talian Luigi medzi ne rozhodne patrí. Tento dizajnér a ilustrátor z talianskeho Neapola dotvára svoje vlastné fotografie z bežného života týmito postavičkami.

Na jeho dielach uvidíte rôzne obľúbené rozprávkové bytosti, ktoré pozná snáď každý jeden z vás. Luigi totiž vždy miloval čarovný Disney svet a má umeleckého ducha, preto nebolo problémom začať s touto zaujímavou záľubou. Na otázku koľko času mu trvá vytvorenie týchto fotografií odpovedal takto: „Svojou záľubou nestrácam veľa času. Zvyčajne mi niečo napadne cez deň a večer keď prídem domov, tak mi vytvorenie trvá pár hodín“.

Nižšie si pozrite túto tvorbu Luigiho, ktorá je naozaj nápaditá a zaujímavá.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.