Chlapík z Brazílie minul vyše 400 eur na kly, ktoré sú prispôsobené jeho vlastným zubom. 41-ročný Orc už má 80% tela pokrytého tetovaním a má tiež niekoľko ďalších úprav. To mu ale nestačilo a rozhodol sa aj pre mimoriadne nezvyčajný krok.

Samotný tatér je z malého mesta Iguatemi, ktoré leží na hranici Paraguaja a Brazílie. Svoje prvé tetovanie si dal urobiť vo veku 15 rokov a úpravy tela začal robiť, keď mal 35 rokov. O o svojom vzhľade povedal toto: „Snažím sa byť sám sebou, sú to moje nápady, moje inšpirácie vychádzajúce zo srdca. Nikto ma neinšpiruje.“ Okrem kiel si Orc nechal potetovať očné buľvy, rozdeliť si jazyk a pýši sa ôsmimi podkožnými piercingmi. 41-ročný chlapík dokonca tvrdí, že väčšina odoziev na jeho výzor je pozitívnych.

Hovoria mi dobré veci, ktoré ma motivujú pokračovať. Zlí ľudia existujú všade a sú stále okolo, ale mnou to neotrasie,“ vyjadril sa. Zatiaľ čo Orc, ktorý vyrastal v brazílskom Campo Grande, údajne dostáva od ľudí pozitívne odozvy, tak jednou z osôb, ktorá nie je fanúšikom jeho telesnej premeny, je jeho matka. „Moja mama to nemá rada, môj otec to toleruje a moji priatelia to považujú za čudné,“ priznal. Ako sám tvrdí, tak to ho nezastaví a radí ostatným, aby žili, boli šťastní, cestovali, milovali a robili všetko, čo chcú. „Život beží rýchlo a smrť je istá,“ dodal na záver. Pre svoj výzor však prišiel o prácu.

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.