Aj medzi zvieratami nájdeme zlodejov. Príkladom je táto líška, ktorá stihla vo svojej skrýši nahromadiť pôsobivú zbierku viac ako 100 kusov obuvi a zdá sa, že je to veľký milovník obľúbenej obuvi, ktorou rozhodne Crocsy sú. Tých tam totiž mala najviac.

Foto od Twitter

Líška si celé týždne skrývala vo svojej skrýši nakradnutú obuv, no nedávno bola odhalená. Tento objav prišiel po tom, čo obyvatelia Zehlendorfu v Berlíne zistili, že ich topánky stále miznú a výraznejšie sa tým začal zaoberať jeden z nich. Začalo sa to tým, že Christian Meyer uverejnil v miestnej skupine správu o tom, že mu zmizla topánka a bol obzvlášť naštvaný, pretože ukradnutá obuv bola úplne nová a taktiež veľmi drahá. Čoskoro však zistil, že ani zďaleka nie je sám. Rozhodol sa preto vypátrať o čo ide a jedného dňa pristihol pri čine líšku, ktorá si niesla v papuli dve žabky. Bolo mu tak jasné kde všetky tie topánky miznú.

O niekoľko dní neskôr nasledoval líšku cez húštinu celú hodinu, aby sa dostal do jej skrýše. Nakoniec objavil kolekciu vyše 100 topánok! Svoju topánku tam síce nenašiel, no takmer všetky boli v dobrom stave, a tak sa pokojne môžu vrátiť majiteľom, ktorí ich budú môcť naďalej nosiť. Tento príbeh sa stal virálnym a veľa ľudí na neho reagovalo, no niet sa čomu čudovať, pretože ide o skutočne zvláštny jav.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.