Robert Bush Sr. miluje veľkolepú prírodu a našiel skvelý spôsob, ako ukázať všetkým, prečo tomu tak je. Muž z Pensylvánie skryl kameru k mostíku, ktorý tvorí spadnutý strom neďaleko jeho domu. Celoročne pomocou nej natáča voľne žijúce zvieratá prechádzajúce ponad rieku práve po tomto moste a ponúka tak pohľad na zvieratká v ich prirodzenom prostredí.

Je to veľmi zaujímavý a zároveň prekvapivý pohľad, keďže ide skutočne o veľmi rôznorodé zvieratká správajúce sa prirodzene a bez toho, aby vedeli, že ich niekto natáča. Ani sám netušil čo všetko prechádza po mostíku v blízkosti jeho domu. Robert sa týmito zábermi delí aj na Facebooku, kde má jeho skupina už 40 000 členov. Pred kamerou sa vyskytli už napríklad jelene, veveričky, bobry, medvede, či dokonca vlci a iné. „Milujem voľne žijúcu zver a nie som ani proti poľovačke. Táto stránka však nie je o poľovníctve a nebudem uverejňovať žiadne poľovnícke fotografie ani videá. Je to stránka o divočine a živote v horách Pennsylvánie,“ napísal muž vo facebookovej skupine. Je to skupina, kde si jednoducho môžete užiť zábavné videá.

Tu si môžete pozrieť aj jeho zaujímavé videá:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.