50-ročný muž dokázal prelomiť rekord, ktorý nemá obdobu nielen v Poľsku, ale zrejme ani na celom svete. Chlapík z našej susednej krajiny je absolútny fenomén. Veľa z vás zrejme pozná človeka, ktorému robilo problém úspešne dokončiť skúšky v autoškole, no v takomto rozsahu to rozhodne nebolo.

Anonymný chlapík z Piotrków Trybunalski sa pokúša urobiť autoškolu už celých 17 rokov a má na konte 192 neúspešných pokusov! Vytrvalosť mu teda rozhodne nechýba, ale otázkou je kde je chyba. V Poľsku to funguje tak, že každý budúci vodič musí najskôr absolvovať teoretickú skúšku pred vykonaním praktickej a počet pokusov nie je nijako limitovaný.

Štatistiky ukazujú, že 50-60% ľudí zvládne teoretický test na prvýkrát. Tento muž je však neúspešný už takmer dve desiatky rokov a navyše na tieto pokusy minul cca 1 300 eur. Druhý najmenej úspešný muž z rovnakého mesta absolvoval test 40-krát, kým ho úspešne absolvoval, stále je však veľmi ďaleko od tohto rekordéra. 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.