Možno sa pýtate ako sa len tak bez stopy môže stratiť niečo obrovské. A je to celkom logická otázka, no odpoveď niekedy neexistuje. Podobne je to aj v tomto prípade. Pomocou Google Earth sa totiž jednému chlapíkovi podarilo objaviť akúsi tajomnú, vyše 100 metrov dlhú „ľadová loď“, ktorá leží približne 160 kilometrov od pobrežia Antarktídy.

Správy o záhadnom objave zdieľal YouTuber vystupujúci pod menom MrMBB333, ktorý sám seba považuje za „Earth Watchmana“. Vo svojom videu ukázal divákom ľadovec ležiaci južne od Nového Zélandu. Keď to celé priblížil, tak kopec pomaly, ale isto nadobudol tvar lode s radom okien, viacerých palúb a komínov. „Pozeráte sa na niečo, čo vyzerá ako loď, ktorá meria niečo okolo 120 metrov,“ napísal k videu jeho autor.

Zatiaľ sa nevie o čo ide, či je to skutočne loď a ako sa tam dostala, no ľudia na internete začali písať rôzne teórie. Tí, ktorí sú fanúšikmi konšpiračných teórii skutočne veria, že loď sa použije na prepravu svetovej elity v prípade globálnej katastrofy. Iní zas tvrdia, že ide Noemovu archu. Pravdu však zatiaľ nik nepozná.

 

 

Foto: youtube
Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.