Muž z Louisiany sa utopil potom, čo požiadal o ruku svoju priateľku pod vodou. Pár si užíval svoje dovolenkové dni v Tanzánii, no keby tušili ako to všetko dopadne, tak zrejme by tam ani nikdy v živote nešli, resp. by si mladý muž rozmyslel svoj krok.

Steven Weber a Kenesha Antoine boli ubytovaní na ostrove Pemba pri východnom pobreží Afriky, vo veľmi špeciálnej kajute, ktorá mala spálňu ponorenú pod hladinou oceánu. Všetko to prebiehalo ako z rozprávky. Steven následne vymyslel originálny návrh, ako požiadať svoju priateľku o ruku. Urobil to tak, že sa ponoril s kusom papiera k oknu spálne, na ktorom bolo napísané vyznanie. List obsahoval toto:

„Nedokážem zadržať dych dosť dlho na to, aby som ti mohol povedať všetko. Milujem ťa, ALE … Všetko, pre čo ťa milujem, by som miloval ešte viac, ak by to bolo každý deň!
Staneš sa, prosím, mojou ženou a vezmeš si ma???“

Následne sa však stalo, čo nikto nečakal ani v najhoršom sne. Chlapíkovi sa už nepodarilo vrátiť na povrch, teda nie živému. „Nikdy si sa nevynoril z tých hĺbok, takže si nikdy nemohol počuť moju odpoveď. Áno! Áno! Miliónkrát, áno, zoberiem si ťa !!“ napísala nešťastná žena, ktorá dodala, že nikdy neoslávili spoločný začiatok nového života a z najlepšieho dňa sa stal ten najhorší.
„Pokúsim sa zmieriť so skutočnosťou, že sme si za posledných pár dní užili najúžasnejšie zážitky a že sme boli v našich posledných chvíľach spolu šťastní a úplne nadšení,“ stálo ďalej v Keneshinom statuse na Facebooku.

Rezort Manta, kde boli manželia ubytovaní, vydal v sobotu vyhlásenie, v ktorom potvrdil smrť muža. „Našu úprimnú sústrasť, myšlienky a modlitby smerujú k priateľke, rodine a priateľom, ktorých zasiahla táto tragická udalosť,“ uviedol Matthew Saus, generálny riaditeľ rezortu.
Miestne úrady teraz vyšetrujú, čo sa stalo.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.