Niektorí majitelia mačiek si dajú záležať na tom, aby aj ich miláčikovia sa mali ako v bavlnke. A tento kocúr menom Wyatt je rovnakým prípadom, keďže jeho majiteľ mu vyhradili priestor v spálni a zariadil tak, že tam má vlastnú posteľ, televízor aj hračky.

Bryan si spolu s rodinou adoptovali Wyatta a hneď zapadol do ich rodiny. Bryan zašiel až tak ďaleko, že obetoval istý priestor vo svojej spálni a prerobil ho na nádherné útočisko pre štvornohého chlpáča. Kocúr má vo svojej izbe aj vlastnú televíziu v podobe tabletu, kde môže pozerať rôzne videa.

Keďže Wyatt veľmi rád sleduje vtáky a veveričky z okna, no počas zimy sa u nich tieto zvieratá objavujú menej často, Bryan sa práve preto rozhodol dať kocúrovi tablet, ktorý mu aspoň na čas nahradí realitu. „Strávi veľa času vo svojej izbe, kde väčšinou sleduje videa na tablete. Vidieť, že ho jeho izba baví a rád v nej trávi čas,“ povedal spokojný majiteľ Wyatta.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.