Katastrofa v Japonskej Fukushime otriasla celým svetom.  Média nás ako vždy v prvom rade informovali aký dopad to bude mať na druh, ktorý si túto katastrofu sám spôsobil – ľudí . V 12,5 miľ vyčlenenej oblasti však ostalo aj množstvo zvierat, ktoré ľudia nechali na pospas katastrofe. Naoto Matsumura je 55 ročný muž, ktorý sa rozhodol obetovať svoj život pomoci zvieratám, ktoré ostali v ohrozenej oblasti.

1

2

3

4

5

Naoto Matsumura chlapík, ktorý sa obetoval pre vyššie dobro.  Jedlo a potraviny si necháva do rádioaktívnej oblasti dovážať

6

7 8 9 10 11

Pôvodne sa do oblasti vrátil kvôli svojim vlastným miláčikom, ktoré tam nechal . Uvedomil si však, že je oveľa viac zvierat, ktoré potrebujú pomoc.12 13 14

Mnoho zvierat ostalo tak akoby sa nič nestalo. Priviazané bez možnosti úniku.

15

 

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.