Raz za čas vykonávajú zoologické záhrady zdravotné prehliadky svojich zvierat. Na tom však nič zvláštne nie je až do chvíle, kým uvidíte ich röntgenové snímky. A výsledky sú oveľa zaujímavejšie, než si možno myslíte.

Odborník na digitálne médiá sa rozhodol, že tieto snímky zdieľa online po tom, čo videl röntgen chameleóna. „Išiel som do nášho veterinárneho centra, kde mi veterinári ukázali databázu plnú týchto neuveriteľných snímok.“ Rozhodol sa ich zverejniť na internete, a tak sa na nich môžu všetci pozrieť.

Chameleón:

Photo by boredpanda

Pytón:

Photo by boredpanda

Výr:

Photo by boredpanda

Jašterica:

Photo by boredpanda

Tigria laba:

Photo by boredpanda

Tukan:

Photo by boredpanda

Korytnačka:

Photo by boredpanda

Plameniak:

Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.