Sam Gaby je ekonómom a politický poradca, no už dlhšie sa venuje aj fotografovaniu. Sam drží fotoaparát už od svojich 10 rokov a odvtedy zachytil niekoľko veľmi fascinujúcich záberov. Ako aj tie, ktoré uvidíte nižšie.

Fotografovanie sa začalo, keď Sam stretol líšky v kanadskom meste Newfoundland, zvanom Twillingate. „Stretnutie bolo neskutočné. S týmito líškami som strávil takmer 8 týždňov a fotografoval som ich takmer každý deň. Ako vidíte, vyzerajú veľmi uvoľnene a na tvári nie je vidieť žiadne známky stresu,“ povedal Sam. A naozaj, Gaby si dokázal získať dôveru týchto stvorení. Nielenže mu umožnili fotografovať ich, ale je to akoby boli radi, že Sam s nimi trávi čas.

A tieto krásne stvorenia nie sú vôbec také, aké poznáte. Pozrite sa na ich jedinečné sfarbenie.

 

 

 

Zdroj, Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.