Cyklista Keen Dean našiel Nalu v Bosne ako túlavé mačiatko a pár je odvtedy neoddeliteľný. Dean Nicholson zo škótskeho Dunbar bol na svojej ceste okolo sveta, keď narazil na toto opustené zvieratko. Necestoval však autom či lietadlom, ale bicyklom.

View this post on Instagram

😻😻😻

A post shared by 1bike1world (@1bike1world) on

Nala teraz chodí s Deanom všade. Chlapík to robí tak, že ju dá sadnúť do koša, ktorý sa nachádza v prednej časti bicykla. Pár si získal mnoho pozornosti, veď len na Instagrame sa Dean pýši takmer 800 000 sledovateľmi a v septembri dokonca vyšla kniha o jeho doterajšej ceste s Nalou. “Počul som ju skôr, ako videl. Bol som na bicykli a ona vyskočila na skaly a vyzerala veľmi smutne. Sedel som s ňou asi pol hodiny, nakŕmil som ju a následne som sa rozhodol, že ju vezmem so sebou na bicykel. Stále ma totiž sledovala, preto by bolo nespravodlivé opustiť ju,” povedal cyklista.

Pár odvtedy navštívil niekoľko krajín, a to vrátane Čiernej Hory, Albánska, Grécka, Turecka či Gruzínska. Chlapíkova nová kamarátka mu takmer stále sedí na ramenách a užíva si jazdu plnými dúškami. “Ľudia ju absolútne milujú a ona miluje pozornosť. Každý sa pri nás zastaví, aby si urobil zopár fotografií či sa k nej aspoň prihovoril,” povedal nový majiteľ mačky. Dodal, že predtým, ako túto mačku spoznal, sa všade ponáhľal a nevedel si dostatočne užiť čas. Teraz je to ale iné, svoj život spomalil a začal si ho viac užívať.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.