Svet je veľmi zaujímavý a zvlášť vtedy, keď sa na neho pozriete z bližšej perspektívy. Chlapík, ktorý sa venuje fotografovaniu sa rozhodol, že začne fotografovať veci zblízka, aby tým ľuďom ponúkol úplne nový uhol pohľadu. Použil k tomu obyčajné veci, ktoré nájde takmer každý z vás doma.

„Zhromaždil som posledné fotografie z posledných 7-8 rokov a dúfam, že budete prekvapení, keď sa pozriete podrobne na každodenné veci, ktoré nájdete doma,“ povedal fotograf k svojej tvorbe, ktorú si už vychutnajte nižšie.

Kvapky na DVD

Šampónová fľaša

Vianočné ozdoby

Rozbitá LCD obrazovka

Kvapky vo fľaši s vodou

Rozbitý displej telefónu

Ihla

Fľaša s mydlom

Vreckové hodiny

Zlomené LCD

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.