Zima je obdobie, ktoré buď milujete alebo nenávidíte. A sneh jednoducho k pravej zime patrí. Zatiaľ čo niektorí si ho užívajú na svahoch či kopcoch, kde sa lyžujú a sánkujú, iní zas ukazujú svoju kreatívnu stránku. Máme na mysli sochárstvo, keďže aj zo snehu sa dajú vytvoriť zaujímavé diela.

Zrejme každý jeden z vás si v živote postavil aspoň jedného snehuliaka a hoci je to pomerne jednoduché, tak z toho skrátka máte radosť v každom veku. Sú však aj takí jedinci, ktorí dokážu využiť sneh na ešte oveľa zložitejšie a fascinujúcejšie snežné sochy. Nuž a takýmto je aj tento šikovným chlapík vystupujúci známy pod menom mokomoko_2015, ktorého nájdete na Twitteri, kde zdieľa svoje výtvory. Niekoľko vám ich ponúkneme práve tu.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.