Máte doma mačku? Inšpirujte sa! Mačky majú už od narodenia rady lezenie po kadečom a takmer všetky sa tešia z vysokých miest. Či už ide o vysokú poličku alebo ten najvyšší nábytok v dome, mačiatka sa skrátka na vyvýšenom mieste cítia skutočne pohodlne. A vie to aj tento muž.

Rob Coutu z Windsoru, štátu Connecticut, sa nedávno rozhodol kvôli týmto faktom postaviť svojim mačkám dve epické veže. Dobre vypracované štruktúry im teraz poskytujú pohodlie aj zábavu. „Mám dve mačky a obe sa z toho veľmi tešia,“ povedal majiteľ mačiek. Všetko to začalo, keď Rob uvidel na internete realisticky vyzerajúci strom, ktorý vytvoril pre svojich domácich miláčikov niekto iný. Manažér BIM začal rozmýšľať a napokon sa rozhodol postaviť im také miesto, o ktorom vedel, že bude zábavné aj praktické zároveň.

„Väčšia veža bola postavená ako druhá a ešte stále nie je celkom dokončená,“ povedal šikovný chlapík. Milovník mačiek povedal, že materiálne náklady na projekt sa stále zvyšujú a v súčasnosti minul niečo okolo 3 500 dolárov a venoval tomu veľmi veľa času. Ale podľa neho všetky tie peniaze aj námaha za to určite stoja. Mačky sú týmto dielom taktiež uchvátené a už od začiatku milujú tráviť čas vo vežiach, veď bodaj by nie.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.