Fanúšikovia si už zvykli na to ako vyzerajú Simpsonovci a v inej podobe si ich už len ťažko predstaviť. Ale umelec Hossein Diba sa rozhodol, že to tak trochu zmení. Jeho „pretváracie“ schopnosti sú také dobré, že postavy vyzerajú ako niekto, s kým by ste sa mohli stretnúť aj v skutočnom živote.

Tento umelec z Turecka sa špecializuje na modelovanie, sochárstvo, tvarovanie a tvorí postavy pre hry, vyrába 3D modely a mnoho ďalšieho. Jeho zručnosti sú v tomto smere jednoducho na veľmi vysokej úrovni. Treba však povedať, že práve karanténa umožnila vytvoriť chlapíkovi tento zaujímavý projekt týkajúci sa Simpsonovcov. A výsledky sú skvelé.

Marge Simpson:

Bart Simpson:

Montgomery Burns:

Homer Simpson:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.