Existuje niekoľko spôsobov, ako si môžete zarezervovať parkovacie miesto, ale to, ako to vymyslel tento muž, sa naozaj oplatí vidieť. Chlapík Adam Selzer sa rozhodol skombinovať svoje oblečenie a mimoriadne chladné počasie na to, aby si zabezpečil pre svoje auto miesto.

Foto od Twitter

Adam začal umiestňovať zamrznuté oblečenie na také miesta, ktoré boli voľné a chcel si zabezpečiť, aby voľné aj zostali pre jeho auto. Zdá sa, že tento chlapík má doma zrejme nadbytočné množstvo oblečenia. Ľudí tento jeho nápad zaujal a začali pátrať po tom, ako to robí, pretože videli nohavice, ktoré sa ako keby vznášali vo vzduchu. Potom, čo im ukázal ako nohavice zmrazuje, akoby odštartoval sezónny trend.

Foto od Twitter

Adam sa vyjadril takto: „Zábava s polárnym vírom! Namočte nohavice do vody a dajte ich vonku na 20 minút a potom ich môžete vyformovať ako len chcete.“ Nie je za tým žiadna veda. Bez extrémne zimných podmienok to však nie je možné urobiť. Nuž a tí ľudia, ktorých tvorba tohto chlapíka oslovila, začali robiť to isté. Z originálnej aktivity jedného muža sa stala razom stala virálna zábava viacerých ľudí.

Foto od Instagram

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.