Súčasná pandémia a nemožnosť cestovať spôsobila vrásky mnohým ľuďom po celom svete. Jeden škótsky nadšenec cestovania lietadlom mal veľký problém zvykať si na život bez cestovania, a tak sa snažil zmierniť svoju frustráciu po svojom.

Nik Sennhauser si zaobstaral autentický vozík aký sa využíva v lietadlách a začal pripravovať svoje obľúbené jedlá, ktoré jedol počas ciest lietadlom. Cestovanie u neho totiž vždy vyvoláva pocit domova, pretože vyrastal v napoly thajskej a napoly rakúskej rodine a presuny medzi štátmi u neho neboli ničím nezvyčajným, práve naopak.

Navyše, jeho cestovateľská mapa sa časom ešte viac rozrástla, keďže sestry žijú v USA a jeho brat v Španielsku. A aj Nikove zamestnanie v manažmente sociálnych sieti mu umožnilo cestovať veľmi často. Nuž a po roku strávenom bez cestovania sa rozhodol vyhľadať fotografie jedál z lietadla, ktoré mu chutili a to isté si variť doma.

„Úžasné na tom je aj to, že som sa vďaka tomu naučil byť lepším kuchárom,“ povedal Nik. Dodal, že tieto jedlá pripravuje cez víkendy. A ako vyzerajú už môžete posúdiť prostredníctvom fotografií, ktoré zdieľa na svojom Instagrame.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.