Nanay a Tatay boli vždy chudobní a nemali toho veľa. Aj napriek tomu sa rozhodli zmeniť život malému chlapcovi tým, že mu dajú druhú šancu na život. Pár z Filipín si adoptoval malého chlapca a dal mu všetko, čo bolo v ich silách. Aj keď ich život nebol vôbec jednoduchý, práve naopak, z malého chlapca Jayvee Lazaro vyrastol úspešný muž. Jayvee hneď ako sa mu začalo dariť sľúbil, že raz poskytne oveľa lepší život dvom ľuďom, ktorí ho milovali viac ako jeho praví rodičia. Tak aj urobil.

Aj keď to bola dlhá cesta, Jayvee len nedávno kúpil svojim adoptívnym rodičom ich vysnívaný dom.
V príspevku na Facebooku, ktorý sa nakoniec stal virálnym, Jayvee zdieľal koláž fotografií so svojimi adoptívnymi rodičmi. „Keď si ma Nanay a Tatay adoptovali, nebol to dobrý život,“ napísal. „Nanay je predajkyňa, Tatay je vrátnik. Teraz, keď mám príležitosť sa im za všetko zavďačiť, tak zaistím, aby si mohli žiť svoje sny,“ dodal mladý muž.

Nikdy na svoj sľub nezabudol a neustále na sebe pracoval, až kým nemal prostriedky na to, aby splnil ten najväčší sen svojim rodičom, pri ktorom samozrejme nezostal. Dom, ktorý im kúpil vyzerá skutočne ako taký luxusný zámok so 7 spálňami. Aby toho nebolo málo, Jayvee berie svojich rodičov aj na výlety po celom svete.

Na prvej fotografii je miesto, kde žili kedysi a na druhej dom, ktorý im kúpil syn:
Takto žili kedysi:
Takto žijú dnes:
A toto je mladík:
Foto: Boredpanda
Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.