Londýn netreba nikomu zvlášť predstavovať. Žije tam mnoho Slovákov a častokrát sa ich rodiny počas vianočných sviatkov či Nový rok sťahujú za nimi. Ak patríte do tejto skupiny, tak určite zbystrite pozornosť.

POZOR! Ponuka už nie je viac aktuálna. Prejdite na aktuálnu ponuku akciových leteniek do Londýna

Londýn fotografia
Foto od Dimitry B

V prípade, že si chcete vyraziť do Londýna už v spomínanom období, máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za cenu 18€ a poletíte priamo z Bratislavy, so spoločnosťou Ryanair.

Termín:

Za túto skvelú cenu sú dostupné viacero termíny, avšak konajte rýchlo. Vyrazte si napr. od 15.12.2018 – 1.1.2019. Viac na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Niečo o Londýne:

– Vyrazte si za Harry Potterom do štúdia Warner Bros, ktoré má na svedomí tento svetový hit, ale rovnako aj ďalšie ako napr. Pán prsteňov. Úplne vás to vtiahne do filmu a uvidíte tam napr. Veľkú Halu, Dumbledorovu pracovňu či Hagridovu chatrč.

– Keď už tam budete, určite neprehliadnete Londýnske oko, Big Ben, Buckinghamský palác a iné nepriehľadnuteľné atrakcie.

christmas london fotografia
Foto od mahsa_mz66

– Prechádzka v ich známych parkoch ako Hyde park, St. James park či Green park sú práve tie okúzľujúce parky, ktoré sú vhodné na prechádzku kedykoľvek, avšak v zime majú ešte o to väčšie čaro.

– Ak ste fanúšikmi futbalu, ste na tom správnom mieste a zájdite si na niektorý z domácich zápasov, neoľutuje.

– Londýn je krásne mesto a stratiť sa v jeho uličkách len tak počas vianočnej nálady, ktorá tam panuje môže mať svoje magické čaro, na ktoré budete dlho spomínať.

christmas london fotografia
Foto od Jack Torcello

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Viac tipov na cestu:

V prípade, že sa do Londýna vyberiete, určite vám pomôže náš sprievodca. Nájdete v ňom rôzne užitočné rady a tipy, ako napr. kde sa ubytovať, čo vidieť alebo rôzne zaujímavosti o meste. Všetko nájdete na tomto odkaze.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.