Veľa členov filmového štábu, ktorí nakrúcali dokument v dome svetovo známeho filmu „The Conjuring“ alebo „V zajatí démonov“, uviedlo, že počas natáčania skutočne videli nejaké veľmi znepokojivé a tiež nevysvetliteľné veci. Tento horor podľa skutočných udalostí má zatiaľ dve časti a ďalšia má uzrieť svetlo sveta čoskoro. Mnohí ho milujú, no nájdu sa aj takí, ktorí tomuto príbehu neveria a berú ho len ako fikciu. K tým, ktorí v zlých duchov veria, sa prikláňajú aj členovia štábu. 

Foto od wikimedia

Jedným z miest, na ktorom sa odohrávali hrôzostrašné veci je „Harrisville Farmhouse“, ktorý bol kedysi domovom rodiny Perronovcov. Známi vyšetrovatelia paranolmálnych javov, Ed a Lorraine Warrenovci sem prišli, aby vyšetrili nadprirodzené javy, ktoré trápili celú rodinu, čo bolo znázornené aj vo filme. Celý prípad napokon vyšetrili a po veľmi úspešnom sfilmovaní sa rozhodli, že tam natočia aj dokument s názvom „Ghost Adventures“. V dome sa udialo niekoľko vrážd aj samovrážd, bolo to miesto démonického vyčíňania, okultizmu a satanizmu. A zdá sa, že v tomto strašidelnom dome sa veľa veci nezmenilo ani teraz.

Jeden z tímu, ktorí sa starali o natáčanie spomínaného dokumentu, Zak Bagans, sa vyjadril takto: „Bol som spočiatku nadšený. Tešil som sa, že budem súčasťou takéhoto ikonického vyšetrovania, ale po čase nadšenie opadlo, bol som trochu nervózny.“ Tvrdí, že už sa stihli rozprávať s rodinou, ktorá sa nedávno presťahovala do domu a tá sa zdá byť taktiež vystrašená. „Keď som hovoril so synom, tak ten mi povedal, že to, čo po mesiaci videl v dome bolo traumatizujúce. Prinútilo ho to dokonca opustiť dom na tri týždne. A potom som zistil, že to, čo videli, je to isté, čo videla aj rodina Perronových v roku 73,“ dodal.

Foto od youtube

Následne pokračoval, že v čase, kedy tam jeho tím začal pracovať, skutočne zistil, že sa tam deje niečo nezvyčajné. „Trvalo mi pár týždňov, kým som zažité udalosti prekonal a to sa mi zvyčajne nestáva. Jeden z vyšetrovateľov, Aaron, chcel prácu ukončiť predčasne, pretože vedel, že sme veľmi zraniteľní voči takýmto javom a mal pravdu. Bolo to niečo, na čo nikdy nezabudnem. Boli sme svedkami niektorých pozoruhodných a veľmi znepokojujúcich vecí,“ dodal tak trochu sucho a tajomne.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.