Veľa členov filmového štábu, ktorí nakrúcali dokument v dome svetovo známeho filmu “The Conjuring” alebo “V zajatí démonov”, uviedlo, že počas natáčania skutočne videli nejaké veľmi znepokojivé a tiež nevysvetliteľné veci. Tento horor podľa skutočných udalostí má zatiaľ dve časti a ďalšia má uzrieť svetlo sveta čoskoro. Mnohí ho milujú, no nájdu sa aj takí, ktorí tomuto príbehu neveria a berú ho len ako fikciu. K tým, ktorí v zlých duchov veria, sa prikláňajú aj členovia štábu. 

, Členovia štábu, ktorí natáčali dokument v dome známom z filmu “V zajatí démonov”, boli svedkami niekoľkých znepokojujúcich javov
Foto od wikimedia

Jedným z miest, na ktorom sa odohrávali hrôzostrašné veci je “Harrisville Farmhouse”, ktorý bol kedysi domovom rodiny Perronovcov. Známi vyšetrovatelia paranolmálnych javov, Ed a Lorraine Warrenovci sem prišli, aby vyšetrili nadprirodzené javy, ktoré trápili celú rodinu, čo bolo znázornené aj vo filme. Celý prípad napokon vyšetrili a po veľmi úspešnom sfilmovaní sa rozhodli, že tam natočia aj dokument s názvom “Ghost Adventures”. V dome sa udialo niekoľko vrážd aj samovrážd, bolo to miesto démonického vyčíňania, okultizmu a satanizmu. A zdá sa, že v tomto strašidelnom dome sa veľa veci nezmenilo ani teraz.

Jeden z tímu, ktorí sa starali o natáčanie spomínaného dokumentu, Zak Bagans, sa vyjadril takto: “Bol som spočiatku nadšený. Tešil som sa, že budem súčasťou takéhoto ikonického vyšetrovania, ale po čase nadšenie opadlo, bol som trochu nervózny.” Tvrdí, že už sa stihli rozprávať s rodinou, ktorá sa nedávno presťahovala do domu a tá sa zdá byť taktiež vystrašená. “Keď som hovoril so synom, tak ten mi povedal, že to, čo po mesiaci videl v dome bolo traumatizujúce. Prinútilo ho to dokonca opustiť dom na tri týždne. A potom som zistil, že to, čo videli, je to isté, čo videla aj rodina Perronových v roku 73,” dodal.

, Členovia štábu, ktorí natáčali dokument v dome známom z filmu “V zajatí démonov”, boli svedkami niekoľkých znepokojujúcich javov
Foto od youtube

Následne pokračoval, že v čase, kedy tam jeho tím začal pracovať, skutočne zistil, že sa tam deje niečo nezvyčajné. “Trvalo mi pár týždňov, kým som zažité udalosti prekonal a to sa mi zvyčajne nestáva. Jeden z vyšetrovateľov, Aaron, chcel prácu ukončiť predčasne, pretože vedel, že sme veľmi zraniteľní voči takýmto javom a mal pravdu. Bolo to niečo, na čo nikdy nezabudnem. Boli sme svedkami niektorých pozoruhodných a veľmi znepokojujúcich vecí,” dodal tak trochu sucho a tajomne.

Zdroj

, Členovia štábu, ktorí natáčali dokument v dome známom z filmu “V zajatí démonov”, boli svedkami niekoľkých znepokojujúcich javov
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.