Existuje mnoho ikonických filmových párov, na ktoré sa nedá zabudnúť a ktoré majú mnoho fanúšikov po celom svete. Niektoré páry sú také legendárne, že ľudia by si priali, aby tvorili pár aj v skutočnom živote, väčšinou však tomu tak nie je. A zväčša nemajú vo filme vlastné deti, preto fanúšikovia nemôžu vidieť ako by vyzerali.

Určite však existuje množstvo ľudí, ktorí by chceli vidieť ako by vyzerali ratolesti niektorých slávnych filmových párov, a preto sme sa aj my rozhodli ponúknuť vám rovno fotografie s vyriešenou práve touto hádankou. A aj keď niektoré páry deti mali, tak nevideli ste ich ako dospelých resp. dospievajúcich jedincov, iba ako deti. Tak poďte sa teraz na to spolu s nami pozrieť.

Jack a Rose (Titanic)

Ross a Rachel (Priatelia)

Kim a Edward (Nožnicovoruký Edward)

Peter a Mary Jane (Spider-man)

Vanessa a Wade (Deadpool)

Tony a Pepper (Iron Man)

Ginny a Harry (Harry Potter)

Danny a Sandy (Grease)

Edward a Vivian (Pretty woman)

Jane a Thor (Thor)

Edward a Isabella (Twilight)

Frances a Johnny (Hriešny tanec)

Emmeline a Richard (Modrá lagúna)

Sam a Molly (Duch)

Lana a Clark (Smallville)

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.