Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo je jedným z najdôležitejších faktorov vo vzťahu a tiež aj to, čo odstráni v ústach takmer toľko baktérií ako zubná niť.

 

,,Samozrejme, nikto nevie, čo sa medzi pármi skutočne deje, ale desaťročia vedeckého výskumu v oblasti lásky, sexu a vzťahov nás naučili, že správanie môže predpovedať, že pár je silný alebo naopak, že smeruje zlým smerom. Dobré vzťahy nevzniknú zo dňa na deň. Partneri berú na seba záväzok, kompromis, odpustenie a predovšetkým úsilie a vzájomné chápanie.“

,,Každý deň je 7 400 ľudí uhryznutých hadmi a v dôsledku toho zomrie 220 až 380 mužov, žien a detí. Spolu to predstavuje približne 2,7 milióna prípadov otravy hadím jedom a 81 000 až 138 000 úmrtí ročne, pričom veľká väčšina je v chudobných komunitách v krajinách s nízkymi a strednými príjmami.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.