Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo môže zvýšiť váš krvný tlak o viac ako 5% a tiež aj to, podľa čoho rozpoznávame ľudské tváre.

 

,,Znie to hrozne ale treba poznamenať, že nie samotné veľké prsia skracujú život. Namiesto priameho skracovania dĺžky života má na zdravie negatívny vplyv skutočnosť, že veľké prsia bránia žene cvičiť. Ženám s veľmi veľkými prsiami ani tá najlepšia športová podprsenka nedokáže úplne zabrániť „skokom“, ktoré môžu cvičenie veľmi znepríjemniť. Nedostatok pravidelného pohybu môže viesť k problémom s obezitou a cukrovkou, čo môže následne spôsobiť dominový efekt iných pridružených zdravotných problémov, ktoré môžu prispieť k skráteniu dĺžky života.“

,,Štúdia vykonaná v takmer 200 rodinách z amazonských dedín Bolívie zistila, že mladší brat môže zvýšiť krvný tlak o 3 až 5,9 percenta, zatiaľ čo s mladšou sestrou sa krvný tlak zvýši presne o 3,8 percenta.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.