Ukrajinské kreatívne umelkyne Hannah a Olga Dovhan sú známe tým, že vyrábajú rôzne veci z vlny. Keď myslíme rôzne, tak naozaj rôzne. Od Slnka cez hviezdy až po potraviny, prešli už naozaj kadečím. Momentálne ich tvorba zahŕňa najmä zeleninu, ovocie, croissanty či hory. Ide o sestry a keďže sú dve, tak tých nápadov je pochopiteľne veľmi viac. A nakoľko sú šikovné už posúďte sami. 

1.

2.

3.

4.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Zdroj

foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

  1. Páči sa mi, že do mora negatívnych príspevkov týchto dní pridávate aspoň Vy kvapku pozitívneho a zaujímavého, ktorá je u mňa, a určite aj u viacerých, viac ako vítaná. Vďaka za pútavé správy, len tak ďalej! 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.