Cyprus je vhodná destinácia počas celého roka. Navyše, v tomto období tam nestretnete davy turistov, čiže svoju dovolenku si vychutnáte v pokoji a dokonale si ju užijete.

paphos fotografia
Foto od andreboeni

Ak chcete obdivovať krásy tohto jedinečného ostrova, môžete si tam vyraziť s letenkami len za 20€ tam aj späť a priamo z Bratislavy. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 27.2. – 13.3.2019. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Prečo práve Cyprus?

– Keďže pristanete v meste Paphos, preskúmajte ho. Je to starobylé mesto, ktoré vás určite nadchne.

– Určite choďte aj do mesta Nikózia, kde taktiež okúsite históriu a ocitnete sa pri tzv. „Zelenej línii“, ktorá rozdeľuje ostrov na grécku a tureckú časť.

– Jedinečná príroda, ktorá vás určite ohúri.

cyprus fotografia
Foto od dimitrisvetsikas1969

– Najkrajšie pláže nielen na tomto ostrove sú Nissi a Konnos.

– Kvalitné služby, ktoré reagujú na vysoký záujem turistov.

– Absolvujte výlet k pohoriu Tróodos a taktiež prechod cez roklinu Avakas.

cyprus fotografia
Foto od Rolf Dietrich Brecher

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.