Dedinka Hallstatt patrí medzi tie najznámejšie dedinky, ale aj miesta minimálne v Európe, no pokojne ju možno zaradiť aj medzi tie najkrajšie, no nielen na starom kontinente. Táto malebná dedinka vás skrátka dostane svojou čarovnou atmosférou a krásou, podobných miest na svete nie je až tak veľa. Viac sa však o nej dočítate v našom staršom článku na odkaze, ktorý sme vám vložili do článku vyššie.

Jeden fotograf sa rozhodol, že dedinku vyfotografuje. „Sníval som o návšteve tejto čarovnej dediny už od chvíle, keď som ju prvýkrát uvidel na obrázku. Okamžite som vedel, že ju chcem navštíviť v zime a nakoniec sa to podarilo.“ A ako sa mu podarilo zachytiť jej čaro? Pozrite sa na tieto úžasné fotografie, o ktoré sa chceme podeliť aj s vami. Možno zvážite návštevu tohto miesta aj vy. Navyše, zimné čaro je ešte o čosi zaujímavejšie.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.