Počas 12 sérií, ktoré sú na našich obrazovkách už viac ako desať rokov, očarilo obsadenie Teórie veľkého tresku mnohých z nás svojimi výstrelkami a šprtským humorom. Ale bez ohľadu na to, ako pozorne epizódy sledujeme, niekedy nám v seriáli unikajú dôležité scény a detaily. Niektorí ľudia s orlím zrakom však objavili detaily, ktoré mnohí z nás prehliadli. My vám prinášame rôzne postrehy od predzvestí až po šikovné Easter eggs.

1. Farba Sheldonových tričiek odráža jeho emócie. Červená znamená, že je nahnevaný, modrá, že je smutný, oranžová, že je chamtivý, žltá, že sa bojí, a fialová, že sa cíti zamilovaný.

Photo by BrightSide

2. Číslo dverí Amyinho bytu je rovnaké ako prvé tri číslice čísla Pí a tiež ako dátum narodenia Alberta Einsteina (14. marca).

Photo by BrightSide

3. Oblečenie, ktoré postavy čistia v práčovni, sa zhoduje s oblečením, ktoré mali na sebe v predchádzajúcej epizóde.

Photo by BrightSide

4. Bernadettin hlas sa počas šou mení z hlbokého na vysoký. Herečka Melissa Rauch sa inšpirovala tónom svojej vlastnej matky.

Photo by BrightSide

5. Sheldonovo obľúbené číslo je 73 a v epizóde 73 sa dozvedáme dôvod, prečo je to tak: pretože má niektoré veľmi jedinečné vlastnosti, napríklad je to 21. prvočíslo.

Photo by BrightSide

6. Oblečenie na Amyinom obraze sa zhoduje s oblečením, ktoré mali Penny a Amy na sebe v predchádzajúcej epizóde: The Vacation Solution.

Photo by BrightSide

7. Pennyina chladnička je plná Easter eggs: skutočných fotografií Kaley Cuoco s členmi hereckého obsadenia, ale aj s pracovníkmi na pľaci seriálu.

Photo by BrightSide

8. Amy má dve mamy: v 11. sérii bola postava zmenená z Annie O’Donnell na Cathy Bates.

Photo by BrightSide

9. Stuartov obchod s komiksami mal vytvorenú skutočnú webovú stránku pod doménou thecomiccenter.com. Bohužiaľ, už nie je online.

Photo by BrightSide

10. Tvorcovia seriálu zamestnali fyzika, aby sa uistil, že všetky rovnice v seriáli sú presné, s výnimkou jednej epizódy, kde boli zámerne nesprávne.

Photo by BrightSide

11. Howardov vyzváňací tón bol takmer zvolený za ústrednú pieseň seriálu. Pieseň sa volá She Blinded Me With Science (Zaslepila ma vedou).

Photo by BrightSide

12. Jasnovidec, ku ktorému Penny vzala Sheldona, mu predpovedal zisk Nobelovej ceny, keď sa zasnúbil s Amy.

Photo by BrightSide

13. V poslednej epizóde sa konečne opraví pokazený výťah.

Photo by BrightSide

14. Howard nosí rôzne zaujímavé pracky na opasku a v poslednej epizóde má na sebe atóm z loga seriálu.

Photo by BrightSide

Zdroj

Barbora Piatková
Ahojte, volám sa Barbora a som študentkou informatiky na Masarykovej univerzite v Brne. Rada objavujem nové veci, športujem, trávim čas v prírode a nepohrdnem ani dobrým jedlom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.